INFORMACIJA

INFORMUOJAME, KAD
MINIMALI UŽSAKYMO
SUMA - 20,00 € , KITU
ATVEJU SISTEMA
PAPILDOMAI PRITAIKYS
ADMINISTRAVIMO MOKESTĮ - 3,63 €. 


 

Prekių krepšelis
0 prekė(-s) - 0,00€
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!
Straipsniai

Judėjimo "Pasidaryk pats" perspektyvos Lietuvoje.

"Sumanus Ūkininkas" yra tarptautinio judėjimo "Pasidaryk pats" propaguotojas ir remėjas...

Plačiau
---------------------------------

Konservų gaminimo ypatybės

Pradedantiesiems gaminti konservus iškyla daug klausimų. Šiame straipsnyje aptarsime konservavimo temą...

Plačiau
---------------------------------

Kokius miltus pasirinkti?

Beveik kasdien didėja vaflių, sausainių ir biskvitinių gaminių įvairovė bei populiarumas. Juos kepa su šokoladu,...

Plačiau
---------------------------------

 Sausas brandinimas 

Pristatome Vokiečių kompanijos DRY AGER brandinimo spintas, skirtas brandinti šviežiai  jautienai ir žverienai.


Plačiau
---------------------------------

Naujienos

Pristatymas

3. Prekių pristatymas ir įteikimas

3.1.Prekių pristatymo kainos Lietuvos Respublikoje:

        Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių bendro svorio, tūrio bei transportavimo specifikacijos:

     • kai užsakomų prekių bendras svoris iki 1 kg - pristatymo kaina 3,55 € 
     • kai užsakomų prekių bendras svoris iki 4,99 kg - pristatymo kaina 5,20 € 
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 5 kg iki 19,99 kg - pristatymo kaina  8,01 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 20 kg iki 54,99 kg - pristatymo kaina 14,47 €
     • kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 55 kg iki 99,99 kg - pristatymo kaina 20,70 € 

     • Už pristatymą Neringoje, Nidoje 05.01 - 09.30 dienomis 37,65 €. papildomas mokestis, 10.01 - 04.30 dienomis 31,85 €. papildomas mokestis.
     • Pasirenkant apmokėjimą grynaisiais pinigais kurjeriui, prie bendrosios užsakymo sumos bus priskaičiuojamas 3,63 € už grynųjų pinigų paėmimo paslaugą. 
     • Jei pasirinkote užsakymą apmokėti grynaisiais pinigais kurjeriui, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme
     • Nusprendus atsisakyti siuntos tuo metu, kai ji jau pristatoma arba pristatyta, Piekėjas privalo kompensuoti visas su siuntos siuntimu ir grąžinimu susijusias išlaidas.

3.2. Kai Klientas pasirenka išankstinį apmokėjimą, Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Prekes Klientui per 2 - 4  darbo dienas po užsakymo apmokėjimo, jei nesusitarta kitaip. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. Jei norima, kad prekės būtų pristatytos konkrečią dieną ar valandą, tai būtina pažymėti skiltyje komentarai ir pastabos.

3.2.1. 2-4 darbo dienų prekių pristatymo terminas netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojams apie jo užsakytų prekių trūkumą.
      Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimties atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
      Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigojanedelsdamas susisiekti su Pirkėju el.paštu ir suderinti prekių pristatymo klausimus. 
      Jeigu Jums iškilo klausimų dėl prekių pristatymo, susisiekite su mumis el.paštu info@sumanusukininkas.lt ir konsultantai atsakys į Jūsų klausimus.
      Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei prekės kurjeriui bus perduotos penktadienį, tai Jums bus pristatytos ankščiausiai pirmadienį.

3.3. Pardavėjas Prekių pristatymą vykdo pasitelkdamas trečiuosius asmenis -  kurjerius. Prieš pristatydami prekę kurjeriai iškilus būtinybei turi teisę susisiekti su Klientu ir pasitikslinti dėl tikslaus laiko, kuriuo Klientas priims pristatomas Prekes. Jeigu užsakyme nenurodytas kitas Prekes priimantis asmuo, jas priimti privalo pats Klientas.

3.4. Tais atvejais, kai Klientas negali priimti sutartu laiku Prekių, jis nedelsdamas informuoja telefonu Prekes pristatantį kurjerį ir Pardavėją.

3.5. Jeigu Kliento nurodytu adresu ir su juo suderintu laiku Prekės pristatomos, tačiau Klientas nerandamas, Klientas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių pristatymo.

3.6. Prekių kiekį, nomenklatūrą ir kokybę Klientas kruopščiai patikrina Prekės perdavimo momentu. Priimdamas Prekę Klientas privalo pasirašyti Prekės pristatymo dokumentuose, patvirtindamas, kad Prekė jam buvo įteikta.

3.7. Pardavėjas įsipareigoja Prekes pristatyti užsakyme nurodytu adresu ir terminais. Jeigu paaiškėja, kad Pardavėjas negali pristatyti Prekės numatytu terminu, jis nedelsdamas apie tai informuoja Klientą.

3.8. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už Prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu šis pažeidimas atsirado dėl Kliento kaltės.