8. Prekių pristatymas ir įteikimas

Prekes pristatome visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.

Prekės gali būti nemokamai atsiimamos UAB "Baltgina" buveinėje Naruševičiaus g. 105, Molainių k. LT-37175, Panevėžio raj. 

Esančios sandėlyje prekės paruošiamos ir pristatomos per 1-4 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių bendro svorio, tūrio, matmenų bei transportavimo specifikacijos. 

8.1. Prekių pristatymo kainos Lietuvos Respublikoje su prekių paruošimu ir supakavimu:

• kai užsakomų prekių bendras svoris iki 2 kg - pristatymo kaina 5,81 €

• kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 2,00 kg iki 5,00 kg - pristatymo kaina 6,29 € 

• kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 5,00 kg iki 9,99 kg - pristatymo kaina 6,78 €

• kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 10 kg iki 19,99 kg - pristatymo kaina  8,83 €

• kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 20 kg iki 29,99 kg - pristatymo kaina 10,77 €

• kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 30 kg iki 49,99 kg - pristatymo kaina 22,99 € 

• kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 50 kg iki 100,00 kg - pristatymo kaina 42,35 €

Pardavėjas pasilieka sau teisę koreguoti-perskaičiuoti siuntimo įkainius kai:

- užsakyme yra nestandartinių-negabaritinių prekių

- prekės siunčiamos ne Lietuvoje arba į Neriją

• Už pristatymą Neringoje, Nidoje 05.01 - 09.30 dienomis 44,65 €. papildomas mokestis, 10.01 - 04.30 dienomis 37,85 €. papildomas mokestis.

• Jei pasirinkote užsakymą apmokėti banko kortele kurjeriui, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme

• Nusprendus atsisakyti siuntos tuo metu, kai ji jau pristatoma arba pristatyta, Pirkėjas privalo kompensuoti visas su siuntos siuntimu ir grąžinimu susijusias išlaidas.

8.2. Kai Klientas pasirenka prekių pirkimą, esančių UAB "Baltgina" sandėlyje, Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Prekes Klientui per 2 - 4  darbo dienas po užsakymo apmokėjimo, jei nesusitarta kitaip.

8.3. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. Jei norima, kad prekės būtų pristatytos konkrečią dieną ar valandą, tai būtina pažymėti skiltyje komentarai ir pastabos.

8.4.1. 2-4 darbo dienų prekių pristatymo terminas netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Šis terminas taip pat nėra taikomas prekėms, kurios yra užsakomos iš gamintojo sandėlio. Apytikslis pristatymo terminas nurodomas prie prekės aprašymo. 

Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimties atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas susisiekti su Pirkėju el. paštu ir suderinti prekių pristatymo klausimus. 

Jeigu Jums iškilo klausimų dėl prekių pristatymo, susisiekite su mumis el. paštu info@sumanusukininkas.lt ir konsultantai atsakys į Jūsų klausimus.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei prekės kurjeriui bus perduotos penktadienį, tai Jums bus pristatytos ankščiausiai pirmadienį.

8.5. Pardavėjas Prekių pristatymą vykdo pasitelkdamas trečiuosius asmenis -  kurjerius. Prieš pristatydami prekę kurjeriai iškilus būtinybei turi teisę susisiekti su Klientu ir pasitikslinti dėl tikslaus laiko, kuriuo Klientas priims pristatomas Prekes. Jeigu užsakyme nenurodytas kitas Prekes priimantis asmuo, jas priimti privalo pats Klientas.

8.6. Tais atvejais, kai Klientas negali priimti sutartu laiku Prekių, jis nedelsdamas informuoja telefonu Prekes pristatantį kurjerį ir Pardavėją.8.5. Jeigu Kliento nurodytu adresu ir su juo suderintu laiku Prekės pristatomos, tačiau Klientas nerandamas, Klientas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių pristatymo. 

8.7. Prekių kiekį, nomenklatūrą ir kokybę Klientas kruopščiai patikrina Prekės pardavimo momentu. Priimdamas prekę Klientas privalo pasirašyti Prekės pristatymo dokumentuose, patvirtindamas, kad prekė jam buvo įteikta.

8.8. Pardavėjas įsipareigoja Prekes pristatyti užsakyme nurodytu adresu ir terminais. Jeigu paaiškėja, kad Pardavėjas negali pristatyti Prekės numatytu terminu, jis nedelsdamas apie tai informuoja Klientą.

8.9. Pirkėjas gali atsiimti prekes www.sumanusukininkas.lt el. parduotuvėje  adresu UAB "Baltgina" Panevėžys, K. Naruševičiaus g. 105, Pardavėjo nurodomų užsakymo teikimo metu. Jei Pirkėjas užsakymo teikimo metu pasirenka šį būdą

8.9.1. Užsakytas prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 7 (septynias) dienas po to, kai Pardavėjo įgaliotas atstovas informavo Pirkėją, kad prekes galima atsiimti;

8.10. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už Prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu šis pažeidimas atsirado dėl Kliento kaltės.

Naujos Paskyros Sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį