Atsiskaitymo būdai

7. Už prekes ir paslaugas klientas gali atsiskaityti:

Prekių kainos el.parduotuvėje www.sumanusukininkas.lt nurodomos su PVM. Prekės kainą sudaro visų perkamų prekių suma ir, užsakymų pristatymo į Pirkėjo pageidaujamą vietą atvejais, transporto išlaidos nurodytos skyriuje "Pristatymas". Kainos nurodytos el. parduotuvėje sumanusukininkas.lt galioja perkant internetu. Parduotuvėse ir įmonėje Baltgina prekių kainos gali neženkliai skirtis.

7.1. Grynais pinigais arba banko kortele, prekę atsiimant biure, jeigu pasirinkote, kad atvyksite patys pasiimti Prekės iš biuro.

Pasirinkę šį apmokėjimo būdą, už prekes galėsite atsiskaityti sumanusukininkas.lt (UAB  Baltgina) biure. Atvykdami, turėkite su savimi užsakymo lapą arba užsakymo numerį SUMUK....

7.2. Elektronine bankininkyste (Peysera.lt mokėjimų sistema)

Internetinėje parduotuvėje www.sumanusukininkas.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „Luminor Bank“, „Nordea Bank Lietuva“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste: 

- Užpildykite kontaktinius duomenis ir prie apmokėjimo būdo pasirinkite "Paysera.lt" ir savo banką.

- sumanusukininkas.lt nukreips Jus į peysera.lt puslapį, kur galėsite pasirinkti savo banką apmokėjimui el. bankininkystės būdu.

peysera.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.

- Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.

- Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į www.sumanusukininkas.lt puslapį.

7.3. Banko kortele kurjeriui prieš atsiimant prekę. 

Užsakymo metu pasirinksite apmokėjimą kurjeriui. Sistema suformuos jums išankstinę sąskaitą ir atsiųs jums į el.paštą. PagaL išankstinę sąskaitą galėsite apmokėti kurjeriui prieš atsiimant prekę.

7.4. Paprastu bankiniu pavedimu.

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. 

Atlikus ir patvirtinus užsakymą, sistema Jums atsiųs į el.paštą išankstinę sąskaitą ir mokėjimo rekvizitus.

Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį SUM....(užsakydami prekes, užsakymo numerį gausite el.paštu.


Įmonės rekvizitai:

UAB"Baltgina"

K.Naruševičiaus g. 105, Molainių k., LT-37175, Panevėžio r. 

Įmonės kodas: 147337228

PVM Mokėtojo kodas: LT473372219

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį 

Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.7.5. Atskiru susitarimu avansinis apmokėjimas specialiai užsakomoms prekėms

Atskiru susitarimu Pardavėjas savo nuožiūra turi teisę reikalauti iš Pirkėjo avanso, kai prekės yra užsakomos pagal specialų užsakymą. Avanso suma sudaro 10-15% priklausomai nuo prekės kainos. Likusi suma apmokama, kai prekė atsiranda Pardavėjo sandėlyje. Jeigu pirkėjas neprieštarauja,  gali apmokėti ir visą užsakyme nurodytą sumą. Pardavėjas prie prekės aprašymo, informuoja Pirkėją, kad prekė yra "Užsakoma prekė".

Naujos Paskyros Sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį