Svaiginimo žnyplės Y tipo pneumatinės

Svaiginimo žnyplės Y tipo pneumatinės

Įrankiai darbui
MT550-02-008

Pneumatinių žnyplių svoris 3,7 kg

Žnyplių ilgis 45 cm, plotis 27 mm

Kabelio ilgis 7,5 m

Tinka naudoti prie svaigintuvo STZ

Prietaisui reikalingas suspaustas oro tiekimas

  • Saugus ir patikimas atsiskaitymas už prekes per El. Bankininkystę Saugus ir patikimas atsiskaitymas už prekes per El. Bankininkystę
  • Platus prekių asortimentas ir greitas prekių pristatymas Platus prekių asortimentas ir greitas prekių pristatymas
399,30 €
Kiekis
Paskutinė prekė

„Tongs YP“ su pneumatiniu cilindru yra skirtos kiaulėms, galvijams, avims ir ožkoms svaiginti elektriniu būdu, ant gyvūno galvos pritvirtinant elektrodus. Patikimumui žnyplės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno. Specialus kabelis, prijungtas prie rankenos, leidžia lengvai valdyti, o guminės rankenos suteikia puikų sukibimą. Nuostabus žnyplės dizainas užtikrina lengvą operatoriaus valdymą. Efektyvų srovės srautą garantuoja aštrūs plieniniai elektrodai ant žnyplės galų.

Pneumatinis elektrodų prispaudimas pagerina prietaiso efektyvumą. Užspaudimo jėga stabilizuoja apsvaiginimo parametrus ir sumažina operatoriaus pastangas. Ant gyvūno galvos uždėjus elektrodus, operatorius paspaudžia pneumatinį valdymo jungiklį, elektrodai prispaudžiami ir gyvūnas apsvaiginamas; atleidus jungiklį, žnyplės grįžta į pradinę padėtį. Prietaisui reikalingas suslėgto oro tiekimas.

MT550-02-008

Specifinė nuoroda

Nauja prekė

Panašios prekės

(Yra 16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje)

Naujos Paskyros Sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį