Svaiginimo žnyplės X tipo (S)

Svaiginimo žnyplės X tipo (S) su spiraliniu laidu

Įrankiai darbui
MT550-02-010

Svaiginimo žnyplių svoris 3,00 kg

Žnyplių ilgis 84 cm

Spiralinio kabelio ilgis 1 ÷ 3 m

Tinka naudoti prie svaigintuvo STZ

  • Saugus ir patikimas atsiskaitymas už prekes per El. Bankininkystę Saugus ir patikimas atsiskaitymas už prekes per El. Bankininkystę
  • Platus prekių asortimentas ir greitas prekių pristatymas Platus prekių asortimentas ir greitas prekių pristatymas
499,13 €
Kiekis
Paskutinė prekė

X tipo apsvaiginimo žnyplės yra skirtos kiaulių, galvijų, avių ir ožkų svaiginimui elektriniu būdu, ant gyvūno galvos pritvirtinant elektrodus. Svaiginimo žnyplės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, kad būtų patvarios ir patikimos. Specialus kabelis, prijungtas prie rankenos, leidžia lengvai valdyti, o guminės rankenos suteikia puikų sukibimą. Svaiginimo žnyplės dizainas užtikrina lengvą operatoriaus valdymą. Efektyvų srovės srautą garantuoja aštrūs plieniniai elektrodai ant žnyplės galų.

Stulbinantys elektrodai turėtų būti dedami į vietą tarp akies ir ausies, iš abiejų gyvūno galvos pusių, o gyvūno oda turėtų būti sausa. Elektrodų prispaudimo slėgis pakeis apsvaiginimo efektyvumą. Svarbu, kad operatorius viso proceso metu išlaikytų pastovų elektrodų slėgį. Papildomi veiksniai yra gyvūno dydis ir veislė, amžius ir mityba, taip pat rami būklė prieš skerdimą. Taip pat būtina stebėti elektrodo smaigalių susidėvėjimą. Spygliukų ilgis, aštrumas ir skaičius turi įtakos. Kuo mažesnis susidėvėjimas, tuo efektyvesnis bus elektrinis kontaktas. Dėl šios priežasties labai svarbu reguliariai tikrinti ir prižiūrėti.

MT550-02-010

Specifinė nuoroda

Panašios prekės

(Yra 16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje)

Naujos Paskyros Sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį